CENNÍK SLUŽIEB
Rádiofrekvencia
Je príjemné neinvazívne ošetrenie, ktorým riešime problémy s celulitídou a ochabnutou pokožkou. Spočíva v zahrievaní hlbších vrstiev pokožky. Zahrievanie spôsobí tvorbu nového kolagénu, ktorý dodá vašej pokožke chýbajúcu pružnosť. Zároveň sa zahriatím lokálne zrýchľuje metabolizmus, čím dochádza k spaľovaniu tukov, čiže k redukcii celulitídy. Týmto ošetrením korigujeme tiež strie, jazvy a vrásky.
Fotoepilácia
Je moderná, takmer bezbolestná technika, ktorá pomocou pulzného svetla trvalo a bezpečne redukuje nežiaduce ochlpenie na ktorejkoľvek časti tela. Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení. Avšak pre dosiahnutie očakávaných výsledkov sa musí opakovať viackrát. Je určená ženám aj mužom.
Fotoomladenie
Je ucelený proces, ktorý viditeľne zlepšuje vzhľad a kvalitu pleti tým, že pôsobí na všetky jej defekty, ktoré vznikli vplyvom starnutia. (pigmentové škvrny, ochabnutie, rozšírené póry, drobné vrásky) Pulzné svetlo spôsobí vytvorenie nového kolagénu.
Liečba akné
Na liečbu akné používame pulzné svetlo so špeciálnou hlavicou. Pokožka pôsobením pulzného svetla produkuje kyslík. Baktérie, ktoré spôsobujú zápal, sú na kyslík citlivé, takže ich počet začne prudko klesať. S poklesom počtu baktétií sa zredukuje aj výskyt akné na minimum.
Diamantová dermabrázia
Je obrusovanie vrchnej zrohovatenej vrstvy pleti pomocou diamantových kryštáľov. Pleť sa ošetrením zjemní a prečistí. Používa sa pred fotoporáciou, elektroporáciou a fotoomladením, pretože po odstránení zrohovatenej vrstvy pleť lepšie prepúšťa aktívne látky.
Kryoterapia
Je aplikácia studenej (-7°C) kovovej hlavice prístroja na pleť. Spôsobí dočasné zníženie krvného obehu. Je vhodná na ukľudnenie pleti po dermabrázii, hĺbkovom čistení, epilácii... Má analgetické, protizápalové a tonizačné účinky.
Biostimulačný laser
Na podporu hojenia pleti po čistení a pri akné.