CENNÍK SLUŽIEB
kozmetika
Okrem klasickej kozmetiky ponúkame aj ošetrenia kozmetickými prístrojmi a špeciálnymi prípravkami. Pri klasickej kozmetike dôverujeme už niekoľko rokov prípravkom od firiem Phyris, Alcina, Syncare a Calendula. Pri prístrojových ošetreniach, ako rádiofrekvencia, fotoepilácia, fotoomladenie, dermabrázia a kryoterapia využívame tie najmodernejšie a najúčinnejšie elektrokozmetické prístoje na trhu. viac...
Na základe dlhoročných skúseností používame vlasovú kozmetiku Schwarzkopf a Broaer, ktorá má širokú škálu farebných odtieňov s vysokým leskom a výborne kryje šediny. Radi vám poradíme s vhodným výberom účesu a farby podľa typu tváre a kvality vlasov. Zároveň vám odporučíme prípravky pre domácu starostlivosť.
Okrem klasickej manikúry ponúkame: modelovanie nechtov gélom a gél lakom, wellness manikúru a japonskú manikúru. Používame kvalitné kozmetické prípravky značky Orly, Enii-nails a iné.
Túto službu náš salón už neposkytuje.
Predlžovanie rias XTREME LASHES™ je najnovší hit z USA s neobmedzenými možnosťami ktoré sa nedajú porovnávať s klasickými prilepenými riasami. Značka rias XTREME LASHES™ je vyhľadávaná pre svoju kvalitu a profesionalitu celebritami na celom svete. Tento originál Vám zaručujeme autentickým certifikátom profesionálky, ktorá predlžovanie aplikuje. Vizáž zahŕňa denné, večerné, príležitostné, extravagantné a svadobné líčenia.
Objednávanie na kozmetiku teraz možné aj online